Web Sitemiz Yenilendi..

Web Sitemiz Yenilendi..

kalpakcioglu-web-sitesiKalpakçıoğlu Gıda’nın kurumsal vitrini www.kalpakcioglu.com.tr websitesi modern çizgiler ve yenilikçi tasarımlarla yenilendi. Haziran ayından bu yana sürülen tasarım ve geliştirme çalışmalarından sonra yayına giren www.kalpakcioglu.com.tr yenilenen çizgisi, görsel olarak daha canlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çekiyor.

20 Eylül 2016 tarihinde ziyaretçilerin beğenisine sunulan yeni websitesi; Kalpakçıoğlu Gıda ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerin de sıkılmadan gezip bilgi alabilecekleri bir tasarımda hazırlandı.

Kolay site içi dolaşım özelliği sayesinde kullanıcıların içeriklere, akıcı ve modern bir şekilde erişebildikleri yeni sitede; daha önceki versiyonlarda en fazla tıklanan kısımlar olan; “şirket profili”, “bayilikler”,” insan kaynakları”, menü adımlarının en baştan, sayfa
sayfa içerikleri ele alınarak güncellendiğini ve ziyaretçilerin beklentilerine uygun olarak yeniden tasarlandığını” vurguladı.

Kalpakçıoğlu Gıda’nın iletişim ve medya çalışmalarına da özel bir alanda yer verilen yeni siteye gelen kullanıcılar;, ilanlardan, basın bültenlerine, duyurulara ve hizmetlerimize kadar güncel pek çok içeriğe online olarak ulaşabilecekler.

Teknolojik olarak da yenilenen site; java script tabanlı W3C standartlarına uygun, .PHP ve Mysql geliştirilebilir altyapı ile üretildi.

CSS yapısı aracılığıyla tasarım bozulmadan her türlü içerik güncellemesi ve sayfa düzenlemesi yapılabiliyor.

Üst bir performansa sahip olan Kalpakçıoğlu Gıda’nın yeni websitesi, Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Safari gibi tarayıcıların yanı sıra Android yazılımlı cihazlar, iPad, iPhone, ve BlackBerry’lerle de tamamen uyumlu olarak geliştirildi.

kalpakcioglu-web-sitesi

 

Sosyal Medyada Paylaş